2016 Avrupa Kupası Gruplar

Ülkemizdeki pek çok futbol severin yakından takip etmiş olduğu Avrupa kupası karşılaşmalarında genel olarak heyecan ile süpriz sonuçların eş zamanlı bir şekilde sunulduğunu söylemek mümkündür. özellikle de geçmiş zamanlara oranla çok daha nitelikli bir FIFA uygulamasını içerisinde bulundurmakta olan turnuvanın her açıdan dikkat çekici ve ileri seviye bir yapıda şekil aldığını da söylemek mümkündür. Bu sebepten dolayı da sizlerin 2016 Avrupa kupası gruplar üzerinden bütün takımları incelemeniz ve ona göre maç takiplerinizi ilerletmeniz gerekmektedir. özellikle de 2016 Avrupa Kupası gruplar listesinde son zamanların en önemli ülke takımlarının birbirileri iel mücadelelerine tanıklı etmiş olacaksınız. tüm bunların yanında bir de genel anlamda milli takımların elde edeceği bu başarıların önemine de değinmek isteriz. Ki zaten Avrupa Kupası söz konusu olduğu zaman bir hayli etkili aşamaları da beraberinde getirecektir.

2016 avrupa kupası gruplar

A grubunda ev sahibi Fransa’ nın genel favori olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle de son zamanlarda pek çok turnuvadan eli boş dönem Fransızların ev sahibi olmanın avantajını da kullanarak bir hayli etkili kazançlara ulaşabilme ihtimali de çok yüksek. Tüm bunların yanında bir de geçmiş zamanlara oranla çok daha nitelikli bir takım oluşumunu içerisinde bulundurmakta olan bu takımın karşısındaki rakiplerinde güçsüz olduğunu söylemek isteriz. Ki zaten Arnavutluk, Romanya, İsviçre arasından hangisinin ikinci olarak gruptan çıkacağı konusunda pek çok kesim fikir ayrılığına düşmektedir. B Grubunda ise İngiltere’ nin üstünlüğünden bahsedebiliriz. Özellikle de geçmiş zamanlara oranla daha nitelikli bir yapıda kazanca ulaştıracak olan takımda Galler, Slovakya ve Rusya gibi rakipler içerisinde birinci olma şansları daha da yüksek. Bunun yanı sıra gruptan çıkma ihtimali olan diğer takım ise Rusya olarak gösteriliyor. C grubu ise Alman panzerlerinin dominantlığı ile bilinmektedir. Ki gerçekten de bu gruptan lider çıkma ihtimali kesin gözüyle bakılan Almanya’ nın ardından gelecek olan takımın Ukrayna ya da Polonya olabileceğini söyleyebiliriz. D grubu ise tam olarak hakimiyetin ne şekilde gideceği belli olmayan en hareketli grub olarka gösterilebilir. Ki gerçektende Türkiye milli takımı ile birlikte İspanya, Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti’ ni de içerisinde bulundurmakta olan bu grubun ilk iki takımının hangileri olacağı şimdiden merak edilecektir. Her açıdan dikkat çekici bir grup olmayı başaran D grubu sayesinde bir hayli etkili işleyişlerde sizleri bekliyor olacaktır. Tüm bunlarla birlikte E grubunda da İtalya’ nın lider olarak çıkacağına kesin gözle bakılıyor. Lider’ in yanına bir de Belçika ya da İsveç’ in ikinci olarak eklenebilme ihtimali bulunmaktadır. tüm bu ihtimalleri göz önüne aldığımız zaman zaten sizlerin genel anlamda E grubunuda ne şekilde bahisler yapabileceğinizi de belirlemeniz mümkün olacaktır.

F Grubu Neler Getirir?

Son olarak ise F grubunun neler getirebileceğine değinmek isterizi. Ki zaten bu grupta oynanacak olan maçların en büyük favorisi Portekiz. Portekiz uzun zamandır hasretliğini çekmiş olduğu şampiyonluğa ulaşabilmek adına her türlü yolu deneyeceğini söylemek isteriz. Tüm bunların yanında bir de genel anlamda F grubunun en zayfı takımları içerisinde bulundurduğunu söyleyebiliriz. Keza İzlanda, Avusturya ve Macaristan’ ın turnuva içerisinde çok da fazla şanslarının olmadığını söylemek mümkündür.

Genel Değerlendirme

Genel olarak bütün bu aşamaları göz önüne aldığımız zaman zaten sizlerin kesintisiz bir şekilde bu maçları izleyerek harika bir seyirlik elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Hepinize şimdiden güzel eğlenceler dileriz. 10 Haziran – 10 Temmuz aralarında kimseye söz vermeyin.

Post Tagged with

You must be logged in to post a comment.