Betpas Üye Ol (Betpas Üyelik)

Betpas sitesi İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri olan bir sitedir. Betpas üye ol işlemi yaparak istediğiniz spor oyunlarını ve casino oyunlarını rahatlıkla bulabilir ve oynayabilirsiniz.

Betpas Sitesine Üyelik İşlemi

Sitede herhangi bir oyun oynamak isterseniz başlıca kural üye olmanız gerektiğidir. Üye olmanız için de 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Eğer üye olmuşsanız birçok fırsattan yararlanabilir her oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Betpas üyelik için yapmanız gereken ilk şey Betpas’ ın sitesini açmaktır. Sağ tarafta daha önceden üye olanlar için giriş yap kısmı bulunmaktadır. Buraya tıklayarak hesabı olanlar giriş yapabilmektedirler. Yeni üye olmak isteyenler ise hemen yan tarafında bulunan yeni üye kısmını tıklamaları gerekmektedir. Betpas kayıt yaparken karşınıza kişisel bilgilerinizi ve üyelik bilgilerini yazmanızı gerektiren bir form çıkacaktır. Kişisel bilgiler olarak başta ad, soy ad kısımlarını doldurmalısınız. Eğer varsa ikinci adınızı yazabileceğiniz ayrı bir boşluk da bulunaktadır. Daha sonra doğum tarihinizi de yazdıktan sonra yaşadığınız ülkeyi ve cinsiyetinizi işaretleyeceğiniz kısımlar da bulunmaktadır. Bunları bitirdikten sonra alt tarafında ise cep telefonu numaranızı ve tam adresinizi yazacağınız kutular bulunmaktadır. Kişisel bilgileri bitirdikten sonra üyelik bilgilerinizi yazacağınız bölüme geçin. Burada ise kullanıcı adı, şifre, e-mail, kimlik no, kullanacağınız para birimi gibi bilgilerinizi dolduracağınız yerler bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken nokta ise şifre ve e-mail iki defa yazılmaktadır. Bütün bunları yazdıktan sonra en altta bulunan güvenlik kodu ise son aşamadır. Doğru olarak yazdıktan sonra da üye ol butonuna tıklayın ve işleminiz gerçekleşsin. Bu forma yazdığınız bilgilerin doğruluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Betpas Sitesine Kayıt Olanlara Hoş Geldin Bonusu Ve Ödeme Seçenekleri

Betpas üye olma işlemi sona erdikten sonra site sizi hoş geldin bonusu ile karşılayacaktır. Para yatırdıktan hemen sonra bu bonus da hesabınıza yatacaktır. % 25 gibi bir oran ile 250 lira gibi harika bonus sunan Betpas bu konuda çok iyidir. Ödeme işlemleri ise birçok şekilde yapılabilmektedir. Site bu işlemlerin çok daha kolay ve hızlı olabilmesi için birçok seçenek sunmuş, çok fazla bankayla anlaşma yapmıştır.

Betpas-11

Post Tagged with

You must be logged in to post a comment.