Para Çekme Tempobet

Tempobet bahis sitesini kaliteli ve güvenli yapan en önemli unsurlar arasında para çekme işlemleri de gelmektedir. Birçok yapılanma, düzen ve yasal içerikler üzerinde üyelerinin para çekme işlemlerinde hızlı ve sorunsuz imkanları vermektedir. Bundan dolayı da Tempobet‘e olan güven sürekli artmakta olduğunu söyleyebiliriz. 1668/JAZ numaralı lisans ile hizmet veren Hollanda Antilleri yasalarını uygulayan Tempobet, güvenlik açısından da tam donanıma sahiptir. Üyelerinin doğru beklentileri alabilmeleri, hizmeti en iyi şekilde deneyimlemeleri açısından da gereken tüm düzene sahip olduğunu da aktarabiliriz. Para çekme tempobet üzerinden yaptığınızda paralarınız üzerinden komisyon ücreti de alınmamaktadır.

para çekme Tempobet

Ayrıca tempobet den para çekme işlemini yapacaksanız bilmeniz gereken bir diğer unsur ise belgelerdir. Eğer kredi kartı ya da debit kartları üzerinden para yatırmışsanız ve sonrasında para çekeceksiniz bazı belgeleri göndermeniz gerekiyor. Bunu ilk başta yaparsanız, para çekme işlemlerinde gecikme olmadan ve belge bir daha istenmeden istediğiniz parada doğrudan hesabınıza aktarılacaktır. Bu nedenle tempobet de para çekme işlemlerini kredi kartı-debit kart ile yaparken belge gönderimini istenilen formata uygun olarak yapmanız gerekiyor.

Tempobet Para Çekme Sistem ve Limitleri

Tempobet bünyesinde para çekme işlemler için kullanılan bazı sistemler, paralel bir çekim işlemine de tabi tutulabilmektedir. Bunun için tempobet hesabından para çekme işlemi yapılırken birkaç prosedüre bakılması da gerekiyor. Paranızı çekmek için;

  • Cepbank ile para yatırmşsanız, Banka Havalesi ile para çekebilirsiniz,
  • Tek kullanımlık kartlar ile para yatırılmışsa, tek kullanımlık ile para çekilebilir. Bunun için o kartın gerekli çekim sisteminde aktif olması gerekiyor,
  • Tek kullanımlık kartları kullanmışsanız banka havalesi ile de para çekebilirsiniz,
  • Para çekme limitinde tek kullanımlık kartlarda en az tutar 20TL’dir. (Astropay-Paykasa),
  • Kredi kartı ile en az 200TL para çekme talebi verilebilir,
  • Ecopayz üzerinden minimum çekim tutarı 20TL’dir.
  • Banka Havalesi ile en az 100TL

para çekme taleplerinin verilebildiğini söyleyebiliriz. Tempobet en iyi para çekme yöntemi olarak bu sistemleri barındırmaktadır. Üyelerinin paralarını rahat ve sorunsuz olarak çekebilmeleri için tüm imkanları sağlamış ve bu konuda gerekli düzeni ve vermiştir.

Post Tagged with

You must be logged in to post a comment.