Pashagaming Bonuslu Üyelik

Eğer Pashagaming sitesine üye olmak istiyorsanız sitenin ana sayfasına girerek sağ yukarıda bulunan yeni üye butonuna basmanızla birlikte Pashagaming üyelik işlemlerine başlamış olursunuz. Bu butona bastığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada üç bölüm halinde girmeniz gereken bilgileri göreceksiniz. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru biçimde girmeniz gerekmektedir. Çünkü doğru girilmeyen bilgi ileride anlaşılırsa üyeliğiniz iptal edildiği gibi hesabınızdaki paraya da el konulma durumu oluşacaktır.

Pashagaming Kişisel Bilgilerin Girişi

Bu üç bölümden birinci bölümde kişisel bilgiler, ikinci bölümde üyelik bilgileri ve üçüncü bölümde ise onay kısmı bulunmaktadır. Birinci bölümdeki kişisel bilgiler bölümünde adınız, varsa ikinci adınız ve soyadınız bölümleri doldurulmalıdır. Bununla birlikte doğum tarihi, cinsiyet yaşadığınız ülke, telefon numarası, şehir ve adres bölümlerine yer verilmiştir ki doğum tarihi bölümünün özellikle doğru doldurulmasında yarar bulunmaktadır. Çünkü 18 yaşını doldurmamış kişilerin paralı oyun oynamaları yasak olduğu için bu gibi sitelere üye olmaları da yasaklanmıştır. Telefon numarası ise sitenin sizinle iletişime geçebilmesi için gerekli bir bilgidir.

Pashagaming Üyelik Bilgileri Giriş

Üyelik bilgilerine geldiğimizde ise Pashagaming üyelik işlemleri için kullanıcı adı, şifre ve tekrar şifre tekrarı, e-mail ve e-mail tekrarı ile Kimlik No ve bu sitede kullanacağınız para birimi bilgileri yer almaktadır. Kullanıcı adını sizin kendiniz belirlemeniz gerekmektedir. Bununla birlikte şifreyi de siz kendiniz belirlemelisiniz. E-mail adresi sitenin size bildirimler yapabilmesi için gereklidir. Bununla birlikte kimlik no ise nüfus cüzdanında bulunan TC Kimlik No olmaktadır. Para birimini doldururken ise iyice düşünmenizde yarar bulunmaktadır. Çünkü bu para birimi ile üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra para yatırma işlemlerini ve para çekme işlemlerini bu para birimiyle yapmanız gerekecektir.

Pashagaming Kayıt işlemlerini tamamlayabilmeniz için onay bölümünde bulunan yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu ve bu formu doldurarak Pashagaming kurallarına uymayı kabul ettiğimi beyan ederim sözünün başında bulunan kutucuğu doldurmanız ve isterseniz bu yazının hemen altında bulunan kurallar ve şartlar için tıklayın sekmesini tıklayarak bu kural ve şartları okumanız mümkündür. Daha sonra güvenlik kodunu yanında bulunan kutucuğa girdikten sonra üye ol butonuna basmanızla birlikte üyeliğiniz de başlamış olacaktır.

pashagaming-uyelik


Post Tagged with

You must be logged in to post a comment.