Pulibet Üye Ol (Pulibet Üyelik)

Pulibet-kayitPulibet sitesine üye olmak istiyorsanız Pulibet üye ol işlemleri için sitenin ana sayfasına girmeniz gerekmektedir. Sitenin ana sayfasında bulunan sol üst bölümdeki yeni üyelik formuna tıkladığınızda önünüze gelecek bölümde kişisel bilgilerinizi gireceğiniz bölümde adınız, varsa ikinci adınız, soyadınız ile doğum tarihiniz ve cinsiyetinizin yanında yaşadığınız ülke ve telefon numaranızla yine yaşadığınız şehir ile birlikte adresinizin olduğu bölümler doldurulmalıdır. Pulibet Üyelik bilgilerinizin olduğu bölüme gelindiğinde ise kullanıcı adı, şifre, e-mail adresiniz, TC Kimlik Numaranız ve para birimini göreceksiniz. Bu bölümlerin de doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekiyor. Eksik doldurduğunuzda site sizi uyarabiliyor ve eksik bilgileri doldurmadan kesinlikle üyelik işlemlerinizi kabul etmiyor ancak doğru bilgi vermediğiniz takdirde üyeliğiniz kabul edilebiliyor ancak bu yanlış bilgiler sonradan anlaşılırsa üyeliğiniz iptal ediliyor. Ayrıca hesabınızdaki bütün para dondurularak el konuluyor. Bu nedenle kesinlikle doğru bilgi vermeniz menfaatinize olacaktır. Daha sonra da onay bölümündeki kuralları kabul ettiğinize dair kutucuğu doldurmanız mutlaka gerekiyor. Harflerin ve rakamların bulunduğu güvenlik kodunu da ilgili kutucuğa girip üye ol butonuna tıkladığınız anda üyeliğiniz başlıyor.

Pulibet Para Yatırma

Bununla birlikte üyelik işlemleriniz kabul edildikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizle girdiğiniz sitede hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra siteye para yatırarak istediğiniz bölümdeki oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Para yatırma sistemleri ise TL Nakit, Maestro, Visa, Master Card, Bank Transfer, Neteller, Click Pay, Ukash, Eco Payz, Web Money, ve Astropaydır. Bu sistemlerle kolaylıkla sitedeki hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Pulibet Bonusları

Pulibet-uye-ol

Pulibet üyelik işlemleriniz bitip para yatırdıktan sonra yüzde on bonusunu hemen kap, yüzde on beş canlı casinoda discount bonusu, yüzde yirmi havale ve Cepbank yatırım bonusu verilmektedir. Yüzde elli turbo bonus, en önemli bonuslardan birisi olan Pulibet kayıt işlemlerini bitirip hesabınıza para yatırdığınız anda verilecek olan 50 liralık hoş geldin bonusu sizleri beklemektedir. Yalnız bu bonusları alabilmek için genel şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi ise her üyenin bu bonuslardan aynı anda sadece bir tanesinde yararlanma hakkınız bulunmaktadır.

You must be logged in to post a comment.